Prosinec 2010

Meg Cabot

28. prosince 2010 v 16:12 | majča |  Knihy
Meg Cabot (narozena jako Meggin Patricia Cabot 1. února 1967 v Bloomingtonu, Indiana, USA) je americká autorka romantické a paranormální fikce pro náctileté i dospělé, která psala pod různými jmény, ale teď píše výhradně pod svým skutečným jménem, Meg Cabot. Napsala a publikovala přes padesát knih.

Napsala

Série - Úspěšná smolařka

1.díl - Úspěšná smolařka

2.díl - Úspěšná smolařka ve velkoměstě

3.díl - Úspěšná smolařka se (asi) vdává

Série - Heather Wells

1.díl - Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije

2. díl - Velikost XL: Kila navíc přibývají

3.díl - Na velikosti nezáleží


Série - Princezniny deníky

1 .díl - Princezniny deníky

2. díl - Místo pro princeznu!

3. díl - Zamilovaná princezna

4. díl - Povinnosti princezny

5. díl - Princeznám sluší růžová

6.díl - Princezna v zácviku

7.díl - Princezna na večírku

8.díl - Princezna nad propastí

9.díl - Princezna Mia


Série - Hrdinka

1.díl - Hrdinkou snadno a rychle

2.díl - Hrdinka říká ano

Série - Airhead

1.díl - V kůži supermodelky


Série - Allie Finklová

1.díl - Allie Finklová 1: Holčičí pravidla Stěhujeme seSérie - Mediátor

1.díl - Krajina plná stínů

2.díl - Devátá stezka

3.díl - Andělé smrti

4.díl - Temná je noc

5.díl - V pasti


Nevím jestli jsou ještě nějaké knihy popravdě já našla jenom tyhle ty a četla jsem jenom Úspěšnou smolařku (všechny díly) a Heather Wells taky všechny díly. Tahle spisovatelka píše pěkně. Ostatní knihy jsem nečetla a ani nikde nesehnala ale mám v plánu je přečíst... =)
Smrtí život začíná - Láska mezi kapkami krve

28. prosince 2010 v 15:40 | majča |  Knihy
Román je určen především pro ženy (ale i muže), kteří ocení humor a svižně napsané vyprávění s určitou mírou nadsázky. Nadpřirozené prvky mají za úkol spíše pobavit a vytvořit zábavný kontrast k civilnímu pojetí příběhu, který balancuje na pomezí milostné romance a jemné parodie na dnes tak populární vampýrskou tematiku.

Katrina Wolfová je neúspěšná pojišťovací agentka, která to přehání s kofeinem a nikotinem, má pár kil navíc a komplikované vztahy s muži. Katrina Wolfová je prostě obyčejná třicátnice. Její problémy ovšem nejsou obyčejné, poněvadž Katrina-Rina je upírka. A někdo se snaží ukončit její poklidnou posmrtnou existenci zabodnutím osikového kolíku do srdce.
Rina musí uhájit svůj ne-život a zjistit, kdo stojí za spiknutím, které má za cíl změnit poměr sil v upírské populaci Metropole.
Není to však jediná výzva, před niž je postavena. Nejen že ji pronásledují zabijáci, lovci upírů a protivný šéf pojišťovny, musí se navíc rozhodnout, kdo je, kam kráčí a s kým stráví následující staletí.

Rina je sice upírka, ale není tajemná a uhrančivá a nemá ambice stát se erotickým symbolem mládeže. Spíše osloví obdivovatelky Bridget Jonesové, kterou připomíná svou prostořekostí, zmateností a smyslem pro humor.
Popravdě tahle kniha mě nadchla a nečetla jsem jí já hltala. Tuto knihu můžu doporučit narazila jsem na ní úplně náhodou. Ze začátku mě to vůbec nebavilo a říkala jsem si to je nějaká kravina že to číst nebudu, ale pak jsem si řekla že když už sem začala a koupila jsem si to že to dočtu. Humor téhle knize rozhodně nechybí....


Twilight ke stažení

25. prosince 2010 v 9:46 | majča |  Twilight saga ke stažení
Tady jsou ke stažení všechny knihy. Je to stahování z ulož.to takže zadarmo. Kdyby to nešlo nebo někdo nevěděl jak stahovat stačí napsat a já ráda poradím.
Ještě bych vám chtěla říct že Půlnoční slunce není celý je jenom do 12.kapitoly - Komplikace. Hledala jsem jestli není někde celá kniha ale nenašla jsem. Díky za pochopení.

S pozdravem majča =)